У Арцизькій громаді провели змагання з шахів та шашок

17 Квітня 2024, 10:13
Спартакіада серед колективів фізичної культури 122
Спартакіада серед колективів фізичної культури

14 квітня на базі Холмського ліцею з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Болградського району відбулися змагання з шахів та шашок в рамках 4-ої Спартакіади серед колективів фізичної культури Арцизької громади. Організатором виступило КП «АФСП «Колос». 

Про це сповіщає Болградська РДА.

У змаганнях взяли участь 7 команд громади: з міста Арциз – «Арциз», зі старостинских округів громади — команди з с. Виноградівка, с. Кам'янське, с. Холмське с. Делень, с. Задунаївка та села Нова Іванівка.

За результатами змагань з шахів 1-е місце виборола команда міста Арциз, на 2-му місці – команда села Холмське та на 3-му – команда села Делень.

Крім того, були визначені найкращі гравці по дошках:
І дошка – Юрій Тельпіс (с. Делень), 2-е місце – Володимир Добряков (м. Арциз), 3-е місце – Семен Пенов (с. Холмське);
ІІ дошка – Олег Хом’як (м. Арциз), 2-е місце – Георгій Дімов (с. Холмське), 3-е місце – Леонід Барон (с. Делень);
ІІІ дошка – 1-е місце – Анастасія Постолова (с. Холмське), 2-е місце – Анастасія Бичек (м. Арциз), 3-е місце – Аліна Блоскова (с. Делень).

За результатами змагань з шашок 1-е місце виборола команда села Задунаївки, на 2-му місці – команда села Виноградівки та на 3-му – команда міста Арциза.

Крім того, були визначені найкращі гравці по дошках:
І дошка – Євген Велєв (с. Виноградівка), 2-е місце – Георгій Тодоров (с. Задунаївка), 3-е місце – Володимир Добряков (м. Арциз);
ІІ дошка – Леонід Іовчев (с. Виноградівка), 2-е місце – Микола Куцарев (с. Нова Іванівка), 3-е місце – Дмитро Федерів (с. Холмське);

ІІІ дошка – 1-е місце – Людмила Михайлова (с. Задунаївка), 2-е місце – Юліанна Златова (с. Виноградівка), 3-е місце – Марина Станкова (м. Арциз).

На завершення змагань командам-переможцям вручили Кубки та грамоти, а призерам та найкращим гравцям – грамоти.

Коментар
22/05/2024 Середа
22.05.2024
21.05.2024