Мешканка Болграда відзначила 90-річчя

17 Квітня 2024, 13:03
Ювілярку привітали співробітники міської ради 164
Ювілярку привітали співробітники міської ради

Цього місяця своє 90-річчя відзначила мешканка Болграда Лідія Кирилюк. Привітати жінку с почесним ювілеєм від імені Болградського міського голови Сергія Димитрієва, за традицією, прийшли очільниця відділу соціального захисту населення Болградської міської ради Альона Жолтова та головна спеціалістка відділу Ірина Кулаксиз.

Про це повідомили у Болградській міській раді.

«Народилася я в Нижньому Новгороді, але вважаю себе справжньою українкою», - зауважила одразу ювілярка, щиро посміхаючись. Адже в Україну Лідія Іванівна потрапила у далекому 1993 році з Далекого Сходу. Переїхала до середньої доньки у Тернопільську область. Але, на превеликій жаль, двадцять один рік тому донька померла, і Лідія Іванівна переїхала до онучки в Болград.

На сьогодні у нашої героїні є молодший син, що мешкає на Далекому Сході, та старша донька, яка на декілька днів приїхала привітати матусю з ювілеєм з Миколаєва.

І авжеж головним багатством Лідії Іванівни є, ні, не медаль «Ветеран праці», а її шестеро онуків та сім правнуків. З одним з них вона й живе в Болграді, отримуючи всіляку турботу та увагу. Це відчувається і в голосі ювілярки, і в тому оптимізмі, який вона випромінює. Нехай так буде й надалі якомога довше.

 
Коментар
22/05/2024 Середа
22.05.2024
21.05.2024