18 травня у Болграді стартує Міжнародний Бессарабський економічний форум та ярмарок на підтримку ЗСУ

15 Травня 2024, 14:37
Ярмарок 110
Ярмарок

Напередодні у Болграді відбулось останнє засідання організаційного комітету з підготовки до Міжнародного економічного форуму, який пройде вже за кілька днів - 18 травня.

Про це повідомили у Болградській міській раді.

Позаду понад три місяці масштабної підготовчої роботи спеціалістів структурних підрозділів Болградської міської ради, Болградської РВА та Болградської районної ради, підсумки якої можна буде побачити та оцінити вже цієї суботи в будівлі КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради за адресою: вул. Інзовська, 170.

Нагадаємо, форум проводиться в рамках Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, яка була запропонована Президентом України, а також Стратегії розвитку Одеської області 2021-2027 роки та за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Агенції регіонального розвитку Одеської області, Агентства Транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай», банківських структур.

В заході візьмуть участь представники підприємств півдня Одеської області, міжнародних партнерів з міст-побратимів Болграда та потенційних міжнародних інвесторів.

Метою проведення Форуму є мотивування промислових та сільськогосподарських виробників, підприємців, органів місцевого самоврядування півдня Одеської області у внутрішніх та міжнародних проєктах, залучення інвестицій в регіон для вирішення виробничих, інфраструктурних соціальних завдань, створення робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів в умовах воєнного стану, зміцнення обороноздатності країни та безпеки громадян. Адже без стабільної економіки значно складніше наблизити Перемогу України у війні.

В рамках Форуму буде проведена презентація інвестиційного потенціалу півдня Одеської області, представлені пріоритетні інвестиційні проєкти, відбудеться обговорення питань співпраці у секціях за напрямками.

Окрім цього, в рамках економічного заходу впродовж двох днів -18 та 19 травня, на території Центру культури та дозвілля по Інзовській, 170 буде працювати виставка-ярмарок «Смачний баранчик», на якій буде представлено товари та послуги виробників промислової та кулінарної продукції підприємців та майстрів народних промислів. Гроші з продажу продукції будуть спрямовані на підтримку наших захисників.
Коментар
22/05/2024 Середа
22.05.2024
21.05.2024