Борця вільного стилю Василя Михайлова з Тарутинської громади Болградського району можуть включити до списку одеських олімпійців на Іграх-2024

09 Липня 2024, 14:32
Василь Михайлов 109
Василь Михайлов

Завдяки відмові нейтральних атлетів брати участь у змаганнях з боротьби на Олімпійських іграх, уродженець Тарутинської громади, одеський борець вільного стилю Василь Михайлов отримав шанс виступити на своїх других Олімпійських іграх.

Про це сповістили у відділенні НОК України в Одеській області.

Три ліцензії для України

Україна отримала три олімпійські ліцензії у вільній боротьбі. Це стало можливим завдяки перерозподілу Олімпійських квот після того, як «індивідуальні нейтральні атлети» з Росії відмовилися їхати на Олімпійські ігри до Парижа. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України, посилаючись на лист Об'єднаного світу боротьби (UWW).

Манола Скобельська (до 68 кг), Василь Михайлов (до 86 кг) та Олександр Хоцянівський (до 125 кг) були на перших непрохідних позиціях у своїх вагових категоріях на кваліфікаційних турнірах, де ліцензії були здобуті «нейтральними атлетами». Тож саме Україна отримала ці квоти.

Ліцензії є неіменними, і хто саме представлятиме Україну в Парижі, буде визначено найближчим часом. Загалом на Іграх-2024 збірна України буде представлена дев'ятьма борцями, зазначається на офіційній сторінці НОК України у Facebook.

Михайлов: Олімпійський відбір

28-річний Василь Михайлов (тренери Магамед Магдієв, Нарек Будагян) брав участь у двох олімпійських відборах – європейському та світовому – але в обох поступився у вирішальних сутичках. В європейському відборі (5-7 квітня, Баку) він програв Осману Нурмагомедову з Азербайджану з рахунком 1:4, а в світовому (9-12 травня, Стамбул) – грузинському борцю Володімері Гамкрелідзе з рахунком 2:8. Саме на континентальному відборі олімпійську путівку здобув представник Росії Артур Найфонов.

Василь Михайлов з Тарутинської громади Болградського району може стати одним із представників Одеської області на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024