У Арцизькій громаді запланували ремонт аварійних ділянок декількох доріг

09 Липня 2024, 16:59
Виїзна нарада 116
Виїзна нарада

Днями у Арцизькій громаді Болградського району відбулася зустріч міського голови Сергія Парпуланського та голови Болградської РВА Михайлом Шарафаненком з директором Служби місцевих доріг у Одеській області Андрієм Смоляровим та представником ТОВ «Євродор» Артаком Аветісяном.

Про це йдеться у повідомленні очільника громади Сергія Парпуланського.

На початку року було визначено першочергові маршрути, на яких заплановано проведення робіт з забезпечення проїзного стану. Акцент було надано тим дорогам, якими забезпечується перевезення дітей до опорних закладів освіти та соціальних об’єктів.

На сьогоднішній день завдяки співпраці Одеської ОВА, Служби місцевих доріг, Болградської РВА та громад, за рахунок коштів на експлуатаційне утримання, було проведено ремонтні роботи на дорозі Арциз-Спаське-Надеждівка.

Окрім цього, під час зустрічі було обговорено та заплановано ремонт аварійних ділянок на ще декількох автошляхах громади.

«Розпочинаємо запланований на цей рік ремонт першої найбільш зношеної ділянки дороги О160707 Делень-Новоселівка-Теплиця для забезпечення безпечного підвезення школярів до закладів освіти та соціальних об'єктів. На цьому тижні працівники КП «Комфорт-16» розпочнуть роботи з розчистки узбіччя дороги (покіс трави, видалення порослі, обрізка аварійних гілок). Одночасно Служба місцевих доріг разом з Арцизькою міською радою та Теплицькою сільскою радою на умовах співфінансування почне ремонт дорожнього покриття. Також найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи для забезпечення проїзду до с.Мирнопілля. В межах Арцизької громади нас найбільш турбує ділянка біля ХПП, яка розбита дощенту. В межах ремонтних робіт ділянка буде відновлена», - зазначив міський голова Сергій Парпуланський.
 
Також міський голова звернув увагу керівництва на аварійний стан автобусної зупинки у Комсомольці, яка перебуває на балансі Служби місцевих доріг.

«Наразі вирішуємо питання щодо можливості проведення косметичного ремонту зупинки або демонтажу з можливістю будівництва сучасної двосторонньої зупинки», - прокоментував очільник громади.

Міський голова висловив щиру подяку за підтримку та сприяння керівництву Одеській ОВА, Болградській РВА та Службі місцевих доріг у ремонті аварійної ділянки дороги Арциз - Спаське.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024