Болградська громада провела в останню путь 34-річного десантника

10 Липня 2024, 14:08
Олександр Федоренко 175
Олександр Федоренко

10 липня з глибоким болем і шаною Болградська громада попрощалася з людиною, яка віддала своє життя за свободу та незалежність нашої Батьківщини – воїном Олександром Федоренко.

Про це повідомили у Болградській РДА.

Олександр був справжнім патріотом, вірним сином України. Його життя було сповнене мужності, відданості та самопожертви. Він завжди був готовий стати на захист своєї землі, своїх близьких і свого народу. Його відвага і рішучість були прикладом для всіх, хто його знав.

Церемонія прощання відбулася в рідному домі воїна в с. Оксамитне, де зібралися рідні, друзі, побратими та численні мешканці громади, щоб в останнє проститися з рідною людиною.

На прощальній церемонії міський голова Сергій Дмитрієв висловив глибоке співчуття родині і подякував полеглому Герою за його відданість і мужність, запевнивши, що пам'ять про Олександра завжди буде жити в серцях усіх мешканців громади і що його подвиг не буде забутий.

По завершенню церемонії, Олександра Федоренко було поховано на міському кладовищі під трикратний стрілецький салют, віддаючи останню шану присутні поклали квіти на його могилу.

Нагадаємо, Олександр Федоренко народився у 1990 році. Загинув 2 липня під час артилерійського обстрілу в Донецькій області, він був військовослужбовцем десантно-штурмового підрозділу. У нього залишалась дружина та двоє дітей.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
13:43
19.07.2024